Program v regiónoch

Banská Bystrica, Filmový klub v Múzeu SNP

 

PONDELOK 9. 4. 2018

19:30
Baba z  ľadu
Bohdan Sláma, 2017, 107’ 

 

UTOROK 10. 4. 2018

19:30
Cez kosti mŕtvych
Agnieszka Holland, Kasia Adamik, 2017, 128’ 

 

STREDA 11. 4. 2018 

19:30
Out
Gyӧrgy Kristóf, 2017, 88’

Žltá
Ivana Šebestová, 2017, 6'

 

ŠTVRTOK 12. 4. 2018 

19:30
Vábenie výšok 
Pavol Barabáš, 2017, 105’ 

 
 

Kežmarok, Kino Iskra

 

UTOROK 10. 4. 2018

14:00
Lichožrúti
Galina Miklínová, 2017, 83’ 

 

STREDA 11. 4. 2018 

19:00
Piata loď
Iveta Grófová, 2017, 85’ 

39 týždňov, 6 dní
Joanna Kożuch, Boris Šima, 2017, 8'

 

ŠTVRTOK 12. 4. 2018

19:00
Špina
Tereza Nvotová, 2017, 87’ 

 

Košice, Kino Úsmev

 

STREDA 11. 4. 2018 

17:30
Varga
Soňa Maletzová, 2017, 52’ 

 

18:40
Špina
Tereza Nvotová, 2017, 87’ 

 

20:20 
Bárs dobrý film
Ján Stračina, 2017, 93’ 

 

 

Martin, Kino Strojár

 

PONDELOK 9. 4. 2018 

16:00
Out
Gyӧrgy Kristóf, 2017, 88’

Atlantída, 2003
Michal Blaško, 2017, 30'

 

18:00
Baba z  ľadu
Bohdan Sláma, 2017, 107’ 

 

20:00
Čiara
Peter Bebjak, 2017, 113’ 

 

UTOROK 10. 4. 2018 

16:00
Diera v  hlave
Robert Kirchhoff, 2016, 90’ 

 

18:00
Piata loď
Iveta Grófová, 2017, 85’

Ocko hrdina (zo seriálu Websterovci)
Katarína Kerekesová, 2017, 12'

 

20:00
Nina
Juraj Lehotský, 2017, 82’ 

 

STREDA 11. 4. 2018

16:00
Hotel Úsvit
Mária Rumanová, 2016, 52’ 

 

20:00
DOGG
Slavomír Zrebný, Viliam Csino, Enrik Bistika a Jonáš Karásek, 2017, 85’ 

 

ŠTVRTOK 12. 4. 2018 

16:00
Ťažká duša
Marek Šulík, 2017, 71’

Žltá
Ivana Šebestová, 2017, 6'

 

18:00
Špina
Tereza Nvotová, 2017, 87’ 

39 týždňov, 6 dní
Joanna Kożuch, Boris Šima, 2017, 8'

 

20:00
Všetko alebo nič
Marta Ferencová, 2017, 113’ 

 

 

Nitra, KinoKlub Tatra

 

PONDELOK 9. 4. 2018

18:00
Pásmo krátkych filmov:

Magic Moments
Martina Buchelová, 2016, 20′

39 týždňov, 6 dní
Joanna Kożuch, Boris Šima, 2017, 8′

Aúúúna
Lina Šuková, 2017, 8′

Atlantída, 2003
Michal Blaško, 2017, AT, 30′

Ocko hrdina (zo seriálu Websterovci)
Katarína Kerekesová, 2017, 12′

Žltá
Ivana Šebestová, 2017, 6'

 

UTOROK 10. 4. 2018

19:30
Desať rokov lásky
Adam Hanuljak, 2017, 96’ 

 

 

Spišská Nová Ves, Kino Mier

 

PONDELOK 9. 4. 2018

19:00
Čiara
Peter Bebjak, 2017, 113’ 

 

UTOROK 10. 4. 2018

19:00
Piata loď
Iveta Grófová, 2017, 85’ 

 

 

Trenčín, ArtKino Metro

 

STREDA 11. 4. 2018

20:00
Čiara
Peter Bebjak, 2017, 113’ 

 

ŠTVRTOK 12. 4. 2018

18:00
Špina
Tereza Nvotová, 2017, 87’ 

 

PIATOK 13. 4. 2018

17:00
Únos
Mariana Čengel Solčanská, 2017, 102’ 

 

SOBOTA 14. 4. 2018

19:00
Baba z  ľadu
Bohdan Sláma, 2017, 107’ 

 

NEDEĽA 15. 4. 2018

20:00
Film naslepo

 

 

Trnava, Malý Berlín

 

PIATOK 13. 4. 2018

17:00
Ťažká duša
Marek Šulík, 2017, 71’ 

 

19:00
Špina
Tereza Nvotová, 2017, 87’ 

 

SOBOTA 14. 4. 2018

17:00
Mečiar
Tereza Nvotová, 2017, 89’ 

 

19:00
Piata loď
Iveta Grófová, 2017, 85’ 

 

NEDEĽA 15. 4. 2018

18:00
Čiara
Peter Bebjak, 2017, 113’ 

 

 

Žilina, Stanica Žilina – Záriečie

 

STREDA 11. 4. 2018

17:00
Out
Gyӧrgy Kristóf, 2017, 88’ 

 

20:00
Čiara
Peter Bebjak, 2017, 113’ 

 

ŠTVRTOK 12. 4. 2018

17:00
Špina
Tereza Nvotová, 2017, 87’ 

 

20:00
Únos
Mariana Čengel Solčanská, 2017, 102’